باربر – مستخدم ماهواره سینمایی روزنامه

باربر – مستخدم: ماهواره سینمایی روزنامه تبلیغات بازیگران منافقین مسئولان ماهواره تبلیغات نمایش فرهنگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وقتی اعضای کشور عزیزمان ایران در AFC، زیاد از نامزد برترین‌ها است!

فوتبال و فوتسال کشور عزیزمان ایران با وجود داشتن نماینده‌های زیاد در AFC، نتوانست به بیش از دو عنوان در بین برترین‌های آسیا دست یابد. 

وقتی اعضای کشور عزیزمان ایران در AFC، زیاد از نامزد برترین‌ها است!

وقتی اعضای کشور عزیزمان ایران در AFC، زیاد از نامزد برترین ها است!

عبارات مهم : ایران

فوتبال و فوتسال کشور عزیزمان ایران با وجود داشتن نماینده های زیاد در AFC، نتوانست به بیش از دو عنوان در بین برترین های آسیا دست یابد.

به گزارش ایسنا، مراسم معرفی برترین های فوتبال و فوتسال آسیا چهارشنبه در بانکوک تایلند برگزار شد و سهم کشور عزیزمان ایران از عناوین، تنها دو جایزه فدراسیون الهام بخش و برترین فوتسالیست بود. هر چند انتظار می رفت کشور عزیزمان ایران در سایر بخش ها همچون عالی ترین فوتبالیست شاغل در اروپا، عالی ترین بازیکن سال و عالی ترین مربی ملی نیز نامزد داشته باشید، ولی این اتفاق نیفتاد تا بیشترین جوایز به کشورهای شرق آسیا و کشورهای عربی برسد.

وقتی اعضای کشور عزیزمان ایران در AFC، زیاد از نامزد برترین‌ها است!

اما در این میان کشور عزیزمان ایران می توانست با استفاده از کرسی های خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا، بهتر ظاهر شده است و حداقل عناوین از دست رفته قبلی را برگرداند. به عنوان مثال، در دوره های قبلی مراسم برترین ها، از عالی ترین تیم ملی فوتسال نیز تقدیر به عمل می آمد و اغلب این عنوان به فوتسال کشور عزیزمان ایران تخصیص داده شده است پیدا می کرد. همچنین در سال ۲۰۱۵ عالی ترین تیم باشگاهی فوتسال نیز گزینش شد و از کلوب تاسیسات دریایی کشور عزیزمان ایران به خاطر قهرمانی در جام کلوب های آسیا تقدیر به عمل آمد ولی AFC در اقدامی تامل برانگیز، نقش فوتسال را در مراسم برترین ها کم رنگ کرد.

با این وجود علی کفاشیان بعد از از بین بردن آیتم های فوتسالی به عنوان مدیر کمیته فوتسال AFC به رسانه های داخلی، وعده بازگشت آن ها را داد با این حال امسال هم بخش برترین تیم ملی فوتسال، در بین آیتم ها گنجانده نشد تا عدم استفاده از کرسی های بین المللی بیش از پیش احساس شود.

فوتبال و فوتسال کشور عزیزمان ایران با وجود داشتن نماینده‌های زیاد در AFC، نتوانست به بیش از دو عنوان در بین برترین‌های آسیا دست یابد. 

مهدی تاج عضو کمیته مسابقات، علی کفاشیان مدیر کمیته فوتسال و علی تارقلی زاده به عنوان مدیر دپارتمان فوتسال AFC این توانایی را داشتند تا با استفاده از نفوذ خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا، به سود منافع ملی، لابی کرده و تعداد نامزدها و نفرات برتر از کشورمان را زیاد کردن دهند ولی توصیه جالب این است که تعداد اعضای ایرانی AFC، زیاد از تعداد نامزدهای امسال بود و تنها تغییری که به نفع کشور عزیزمان ایران افتاد، دعوت از برترین فوتسالیست به مراسم بود آیا که AFC از سال ۲۰۱۵، بازیکن برتر فوتسال را به مراسم دعوت نکرد و جایزه او را به فدراسیون فوتبال تحویل می داد.

واژه های کلیدی: ایران | فوتسال | ایرانی | فوتبال | فوتسال | استفاده | فوتبالیست | تیم ملی فوتسال | برترین های آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz