باربر – مستخدم ماهواره سینمایی روزنامه

باربر – مستخدم: ماهواره سینمایی روزنامه تبلیغات بازیگران منافقین مسئولان ماهواره تبلیغات نمایش فرهنگ

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مسئولیت مهمی که روحانی به ناطق نوری پیشنهاد داد

.عضو شورای مرکزی حزب عاملان سازندگی گفت:اگر قرار بود، آقای ناطق مسئولیت دبیری شورای عالی امنیت ملی را بپذیرد، همان چهار سال و نیم پیش می پذیرفت. در آن مقاطع آقا

مسئولیت مهمی که روحانی به ناطق نوری پیشنهاد داد

مسئولیت مهمی که روحانی به ناطق نوری پیشنهاد داد

عبارات مهم : امنیت

.عضو شورای مرکزی حزب عاملان سازندگی گفت:اگر قرار بود، آقای ناطق مسئولیت دبیری شورای عالی امنیت ملی را بپذیرد، همان چهار سال و نیم پیش می پذیرفت. در آن مقاطع آقای ناطق می توانست موثر تر ظاهر شود ولی در حال حاضر که دولت موظف است به عملکردهای خودش پاسخ دهد و مسیرهایی طی شد، بعید به نظر می آید که این توان وجود داشته باشد یا شرایطش مطلوب باشد.

محمد عطریانفر در گفتگو با نامه نیوز راجع به خبر دعوت دوباره روحانی از ناطق نوری جهت پیوستن به دولت گفت: آقای ناطق نوری شخصیتی برجسته، معتدل و عاقل هست، بر همین اساس شاخص ترین شخصیت اصولگرا نزد اصلاح طلبان محسوب می شود. او تجربه موفق دو دوره ریاست مجلس را در کارنامه دارد و ریاست دفتر خاص بازرسی رهبری را نیز عهده دار بود.

وی با اشاره به دغدغه های ملی ناطق نوری جهت پیگیری پرسشها کشورداری به خاص عنوان پیگیری به پرسشها مردم افزود: آقای ناطق تکیه گاه و مورد مشورت بسیاری از شخصیت های ملی ماست و با نگاه کاملا دلسوزانه جهت اداره کشور، پاسخ های روشنگرانه می دهد.

مسئولیت مهمی که روحانی به ناطق نوری پیشنهاد داد

عضو شورای مرکزی حزب عاملان یادآور شد: آقای روحانی سال 92 در بدو مسئولیت ریاست جمهوری درخواست داشت که آقای ناطق حسب آن تجربیات بسیار ارزشمند، تکیه گاهی جهت بسیاری از نیروهای ملی باشد و مسئولیت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی را بپذیرد ولی جناب آقای ناطق این پیشنهاد را نپذیرفت.

وی با اشاره به علت عدم پذیرش پیشنهاد دبیری شورای عالی امنیت ملی به وسیله ناطق نوری ادامه داد: آقای احمدی نژاد سال 88 ظلمی در حق آقای ناطق نوری و خانواده اش انجام داد ولی با وجود آنکه بعدا مشخص شد، افاضات آقای احمدی نژاد، بی ربط و خلاف بیّن بود، هیچ کس حق مسلم آقای ناطق را به او برنگرداند و او از او دلجوی و عذرخواهی نکرد. در واقع اصولگرایان خیلی راحت از کنار قضیه گذشتند و این ناراحتی با آقای ناطق نوری باقی ماند.

.عضو شورای مرکزی حزب عاملان سازندگی گفت:اگر قرار بود، آقای ناطق مسئولیت دبیری شورای عالی امنیت ملی را بپذیرد، همان چهار سال و نیم پیش می پذیرفت. در آن مقاطع آقا

عضو شورای سیاستگذاری روزنامه سازندگی اظهار کرد: البته به آقای ناطق نوری حق می دهم که اگر قرار باشد یک شخصیتی مثل او منکوک شود و مورد بی توجهی قرار بگیرد آیا باید مسئولیت های سنگین و مشکل را بپذیرد که مورد نیاز است از خودش هزینه کند. بخصوص که شخصیت هایی در سطح آقای ناطق صرفا خودشان نیستند.

وی افزود: هنگامی که به کسی مثل آقای ناطق توهین می شود در واقع حیثیت کشوری رفته است که او در مقاطعی مأموریت ها و مسئولیت های مهمی در آن داشت. در واقع فکر می کنم عدم پذیرش مسئولیت دبیری شورای عالی امنیت ملی به وسیله آقای ناطق در ابتدای دولت یازدهم ناشی از آن شرایطی بود که بر او در وقت ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد تحمیل شد و بعد از آن نیز کسی حق دلجویی را راجع به آقای ناطق ادا نکرد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب بیان کرد: حالا چهار سال و نیم گذشت و در اوضاع کنونی که مشکلاتی حادی در کشور وجود دارد و همه باید دست به دست هم جهت انجام اقدامی ملی دهند، نشست چندجانبه بین مردها روحانی، ناطق، سیدمحمد خاتمی، سیدحسن خمینی و جهانگیری برگزار شد. مطلبی که روزنامه سازندگی انتشار داده است معطوف به آن جلسه است که البته شاید در آینده آقای لاریجانی به این جمع اضافه شود.

مسئولیت مهمی که روحانی به ناطق نوری پیشنهاد داد

وی ادامه داد: از جمله نکاتی که در آن جلسه بحث شد، این بود که آقای روحانی توقع داشت آقای ناطق جهت گفتگو با شخصیت های موثر نظام و در رأس همه حضرت آیت الله خامنه ای تلاش کند. آقای ناطق به آقای روحانی می گوید «من دسترسی به رهبر انقلاب ندارم، ضمن آنکه دیگر مدیر دفتر بازرسی خاص رهبری نیستم، شما خودت مدیر جمهور هستی و پیش ایشان برو و حرفت را بزن». آقای روحانی نیز متقابلا به آقای ناطق نوری می گوید «من در ابتدای دولت یازدهم از شما خواستم که دبیر شورای عالی امنیت ملی شوید و ارتباطات مستقیم با رهبری برقرار کنید. حتی من 20 اسم جهت تصدی مسئولیت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی خدمت رهبر معظم انقلاب تقدیم کردم که در رأس این فهرست نام شما قرار داشت. رهبر معظم انقلاب استقبال کردند و فرمودند همین نفر اول یعنی آقای ناطق باشد، هنگامی که رهبر معظم انقلاب اینقدر عنایت داشتند و موقعیت شما نزد ایشان محبوب و جاافتاده است آیا خودتان را از حضور در این مسئولیت محروم می کنید». بعد خبر دعوت دوباره از آقای ناطق جهت پیوستن به دولت به همین صحبت بر می گردد.

عضو شورای مرکزی حزب عاملان سازندگی راجع به نگاه آقای ناطق به دعوت آقای روحانی جهت قبول مسئولیت دبیری شورای عالی امنیت ملی اظهار کرد: من فکر نمی کنم که چنین شود چون اگر قرار بر این بود، همان چهار سال و نیم پیش اتفاق می افتاد. در آن مقاطع آقای ناطق می توانست موثر تر ظاهر شود ولی در حال حاضر که دولت موظف است به عملکردهای خودش پاسخ دهد و مسیرهایی طی شد، بعید به نظر می آید که این توان وجود داشته باشد یا شرایطش مطلوب باشد. من چنین باوری ندارم و اتفاق هم نمی افتد. این صرفا دیالوگ و مکالمه دو طرفه ای بین آقای روحانی و آقای ناطق بود تا این خبر را انتقال یافته کند که «حضرت آقای ناطق شما که شخصیتی ملی و دلسوز مردم هستید، جریانات اصولگرایی شما را به رسمیت می شناسند و اصلاح طلبان نسبت به شما تعلق خاطر دارند و حریم قائلند، نقش تان را پررنگ تر کنید و این نقش فراتر از اداره مدرسه حوزه علمیه در لواسان باشد».

.عضو شورای مرکزی حزب عاملان سازندگی گفت:اگر قرار بود، آقای ناطق مسئولیت دبیری شورای عالی امنیت ملی را بپذیرد، همان چهار سال و نیم پیش می پذیرفت. در آن مقاطع آقا

واژه های کلیدی: امنیت | انقلاب | ریاست مجلس | ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz