باربر – مستخدم ماهواره سینمایی روزنامه

باربر – مستخدم: ماهواره سینمایی روزنامه تبلیغات بازیگران منافقین مسئولان ماهواره تبلیغات نمایش فرهنگ

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آژانس به تمامی سایت‌های نیازمند بازرسی کشور عزیزمان ایران ‌دسترسی دارد / آمانو

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با اشاره به خروج آمریکا از برجام تاکید کرد که آژانس به انجام وظایف خود ذیل این توافق و راستی‌آزمایی اجرای تعهدات مرتبط هسته‌

آژانس به تمامی سایت‌های نیازمند بازرسی کشور عزیزمان ایران ‌دسترسی دارد / آمانو

آمانو: آژانس به تمامی سایت های نیازمند بازرسی کشور عزیزمان ایران دسترسی دارد

عبارات مهم : آژانس

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به خروج آمریکا از برجام تاکید کرد که آژانس به انجام وظایف خود ذیل این توافق و راستی آزمایی اجرای تعهدات مرتبط هسته ای کشور عزیزمان ایران ادامه می دهد.

به گزارش ایسنا، یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز دوشنبه در شروع نشست شورای حکام با استقبال از پیوستن صد و هفتادمین کشور به آژانس گفت: آمریکا که یکی از طرف های برنامه جامع اقدام یکسان (برجام) بوده هست، ماه گذشته (میلادی) خروج خود از این توافق را اعلام کرد. آژانس به راستی آزمایی و نظارت بر اجرای تعهدات مرتبط هسته ای کشور عزیزمان ایران ذیل برجام همانطور که شورای امنیت شرکت ملل خواستار شده است و شورای حکام نیز اجازه آن را داده هست، ادامه می دهد.

آژانس به تمامی سایت‌های نیازمند بازرسی کشور عزیزمان ایران ‌دسترسی دارد / آمانو

آمانو افزود: همانطور که من در آخرین گزارش خود به شورای حکام اشاره کردم، آژانس طبق پروتکل احقاقی از دسترسی مکمل برخوردار بوده و به تمامی سایت ها و مکان ها در کشور عزیزمان ایران که نیازمند بازرسی بوده، دسترسی داشته هست. همکاری به موقع و فعالانه کشور عزیزمان ایران در ارائه این دسترسی، اجرای پروتکل احقاقی را تسهیل کرده و اعتماد را زیاد کردن خواهد داد.

مدیرکل آژانس همچنین گفت: من روز 25 ماه مه از سوی کمیسیون یکسان برجام جهت شرکت در نشستی که در وین برگزار شد دعوت شدم. من به شرکت کنندگان گزارشی از فعالیت های نظارت و راستی آزمایی آژانس در کشور عزیزمان ایران ارائه دادم.

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با اشاره به خروج آمریکا از برجام تاکید کرد که آژانس به انجام وظایف خود ذیل این توافق و راستی‌آزمایی اجرای تعهدات مرتبط هسته‌

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: آژانس کماکان به راستی آزمایی عدم انحراف در مواد هسته ای اعلام شده است از سوی کشور عزیزمان ایران طبق توافقات پادمانی ادامه خواهد داد. ارزیابی ها در خصوص عدم مواد و فعالیت های هسته ای اعلام نشده در کشور عزیزمان ایران نیز ادامه می یابد.

واژه های کلیدی: آژانس | ایران | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz